Viessmann Modelltechnik 6049 Insteekverdeler 1 stuk(s)
- EAN: 4026602060491
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 6049 Insteekverdeler is perfect voor het verbinden van maximaal 12 stroomverbruikers op uw modelspoorbaan in schaal 0. Met dit handige apparaat kunt u eenvoudig weerstanden en dioden in de connector steken, zonder dat u stekkers, schroefklemmen of solderen nodig heeft. Het eenvoudige insteeksysteem maakt het ideaal voor het verlichten van het interieur van uw modelspoorbaan. De Viessmann Modelltechnik-brandinsteekverdeler wordt geleverd in een compact formaat met een breedte van 2,10 cm, een hoogte van 0,07 cm en een lengte van 3,20 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 6049 Insteekverdeler 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 8,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 6049 Insteekverdeler 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 6049 Insteekverdeler 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Viessmann Modelltechnik 6049 Insteekverdeler 1 stuk(s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 15,94 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| EAN | 4026602060491 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 2.10 cm |
| Verpakking hoogte | 0.07 cm |
| Verpakking lengte | 3.20 cm |
EAN
| EAN | 4026602060491 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 6049 Insteekverdeler 1 stuk(s) aankoopt