Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model
- EAN: 4026602047331
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model is een must-have voor elke modeltreinliefhebber die schaal H0 verzamelt. Dit model is compatibel met rails met ballastbed van Märklin C-rails, Trix, Roco GEO-Line en Piko A-rails, waardoor het moeiteloos past in verschillende spoorweglandschappen.
Het model is ontworpen door Viessmann Modelltechnik, een gerenommeerd merk in de modelspoorwegindustrie. Met een EAN-code van 4026602047331 voldoet dit hoogwaardige product aan alle kwaliteitsnormen. De CE-markering geeft aan dat het product voldoet aan de Europese normen voor veiligheid en kwaliteit.
De verpakking van de Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model heeft een breedte van 2 cm, een hoogte van 0.95 cm en een lengte van 30.60 cm. De duidelijke instructies zijn beschikbaar in meerdere talen, waaronder Duits, Engels en Frans, voor het gemak van de gebruikers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 16,94 op 23-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| EAN | 4026602047331 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 2 cm |
| Verpakking hoogte | 0.95 cm |
| Verpakking lengte | 30.60 cm |
EAN
| EAN | 4026602047331 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4733 Seinvoet Kant-en-klaar model aankoopt