Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel 1 stuk(s)
- EAN: 4026602043982
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel is een handig gereedschap voor het gemakkelijk en snel korten en buigen van universele rijdraden. Dankzij de metalen uitvoering is deze tang duurzaam en geschikt voor gedetailleerd werk aan uw modelspoorbaan op schaal N.
Deze oogbuigtang is van het gerenommeerde merk Viessmann Modelltechnik en heeft het MPN-nummer 4398. Met een EAN-code van 4026602043982 is dit product gemakkelijk te identificeren. De CE-markering zorgt ervoor dat de kwaliteit en veiligheid van deze tang gegarandeerd zijn.
De oogbuigtang heeft een kleurloze afwerking en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Hij is geschikt voor rollenbanken en wordt geleverd met instructies in verschillende talen: Duits, Engels en Frans. Met een compacte verpakking van 0 cm breed, 0 cm hoog en 0 cm lang, is deze tang handig op te bergen en mee te nemen.
De Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel is een onmisbaar instrument voor modelspoorliefhebbers die streven naar precisie en vakmanschap in hun hobbyprojecten. Met deze tang kunt u moeiteloos rijdraden op maat maken en buigen, waardoor u uw modelspoorbaan tot in de kleinste details kunt perfectioneren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 65,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 63,99 voor Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel 1 stuk(s) is gemeten op 07-04-2025. De hoogste prijs was € 83,99 op 06-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4398 |
| EAN | 4026602043982 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602043982 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4398 N Oogbuigtang Universeel 1 stuk(s) aankoopt