Viessmann Modelltechnik 4371 N Masthouder 5 stuk(s)
- EAN: 4026602043715
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4371 N Masthouder wordt geleverd in een set van 5 armaturen, speciaal ontworpen voor de schaal N modelspoorbanen. Met een CE-markering en gemaakt van hoogwaardig kunststof, bieden deze armaturen een realistische toevoeging aan uw modelspoorweg. Hoewel kleurloos, kunnen ze eenvoudig worden aangepast aan de gewenste look met verf of andere decoraties.
De Viessmann Modelltechnik masthouder is geschikt voor modelbouwers vanaf 15 jaar en wordt geleverd met gedetailleerde instructies in het Duits, Engels en Frans. Of u nu een beginnende modelspoorder bent of een ervaren hobbyist, deze armaturen voegen zeker een vleugje authenticiteit toe aan uw modelspoorweg.
Met een MPN van 4371 en EAN van 4026602043715, zijn deze armaturen van Viessmann Modelltechnik bekend om hun kwaliteit en vakmanschap. Ze zijn speciaal ontworpen als rollenbank-type modelspoorrailonderdelen, perfect om uw modelspoorbaan tot leven te brengen.
Voeg een extra dimensie toe aan uw modelspoorweg met de Viessmann Modelltechnik masthouder 4371 N. Een must-have accessoire voor elke modelspoorder die streeft naar realisme en precisie in hun spoorwegpresentatie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4371 N Masthouder 5 stuk(s) kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4371 N Masthouder 5 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4371 N Masthouder 5 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Viessmann Modelltechnik 4371 N Masthouder 5 stuk(s) is gemeten op 19-12-2024. De hoogste prijs was € 20,99 op 08-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4371 |
| EAN | 4026602043715 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602043715 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4371 N Masthouder 5 stuk(s) aankoopt