Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Uitlegger Universeel 5 stuk(s)
- EAN: 4026602417127
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Universele Uitbreidingsset is een set van 5 uitleggers die geschikt zijn voor alle masten. Met een schaal van H0 is dit modelspooraccessoire perfect voor liefhebbers van modeltreinen. De uitleggers zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zijn kleurloos, waardoor ze gemakkelijk passen bij elke modelspoorbaan.
De CE-markering op de uitleggers van Viessmann Modelltechnik garandeert de kwaliteit en veiligheid van het product. Daarnaast zijn de uitleggers verpakt met handleidingen in het Duits, Engels en Frans, waardoor ze toegankelijk zijn voor een breed publiek. Met een verpakkingsbreedte, -hoogte en -lengte van 0 cm zijn deze uitleggers compact en handig op te bergen.
Of je nu een ervaren modelspoorder bent of net begint met je modelspooravontuur, de Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Universele Uitbreidingsset voegt zeker waarde toe aan jouw baan. Met de zichtbare kwaliteit en oog voor detail is dit een onmisbaar onderdeel voor elke modelspoorliefhebber.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Uitlegger Universeel 5 stuk(s) kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Uitlegger Universeel 5 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Uitlegger Universeel 5 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Uitlegger Universeel 5 stuk(s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4171 |
| EAN | 4026602417127 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602417127 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4171 H0 Uitlegger Universeel 5 stuk(s) aankoopt