Viessmann Modelltechnik 4159 H0 Rijdraad Universeel 500 mm 3 stuk(s)
- EAN: 4026602041599
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4159 H0 Rijdraad Universeel 500 mm 3 stuks zijn essentiële accessoires voor elke modelspoorliefhebber. Met een schaal H0, passen deze rijdraden perfect bij verschillende modeltreinconfiguraties. Het universele ontwerp maakt ze compatibel met mastafstanden tussen 400 en 500 mm, waardoor ze veelzijdig inzetbaar zijn.
De set van 3 stuks van de Viessmann Modelltechnik rijdraden is ideaal voor het creëren van een realistisch railsysteem. Dankzij de CE-markering zijn ze van hoogwaardige kwaliteit en voldoen ze aan de Europese normen. De transparante kleur maakt ze subtiel en onopvallend op uw modelbaan.
Gemaakt van duurzaam kunststof, is de Viessmann Modelltechnik rijdraad stevig en betrouwbaar voor langdurig gebruik. Het feit dat ze geen specifiek personage vertegenwoordigen, maakt ze geschikt voor diverse modelspoorprojecten. De handleiding is beschikbaar in meerdere talen, waaronder Duits, Engels en Frans, wat handig is voor internationale modelspoorders.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4159 H0 Rijdraad Universeel 500 mm 3 stuk(s) kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4159 H0 Rijdraad Universeel 500 mm 3 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4159 H0 Rijdraad Universeel 500 mm 3 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Viessmann Modelltechnik 4159 H0 Rijdraad Universeel 500 mm 3 stuk(s) is gemeten op 17-06-2025. De hoogste prijs was € 22,94 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4159 |
| EAN | 4026602041599 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602041599 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4159 H0 Rijdraad Universeel 500 mm 3 stuk(s) aankoopt