Viessmann Modelltechnik 4157 H0 Rijdraad Universeel 360 mm 3 stuk(s)
- EAN: 4026602041575
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4157 H0 Rijdraad Universeel is een set van 3 rijdraden van 360 mm lang, die universeel te gebruiken zijn voor elke mastafstand tussen de 330 en 360 mm. Deze rijdraden kunnen eenvoudig worden gebogen met behulp van een oogbuigtang (bijv. bestnr. 214711), waardoor ze perfect passen bij diverse modelspoorbanen in schaal H0.
Dit product van Viessmann Modelltechnik, met MPN 4157 en EAN 4026602041575, is van hoge kwaliteit en voldoet aan de CE-markering. De rijdraden zijn kleurloos en gemaakt van stevig kunststof, wat zorgt voor duurzaamheid en realisme op uw modelspoorbaan. Ze zijn verpakt in een set van 3 stuks en hebben een verpakkingslengte van 36 cm.
Deze rijdraden zijn zeer veelzijdig en kunnen worden gebruikt voor verschillende modelspoorprojecten. Ze zijn geschikt voor zowel beginners als gevorderde modelspoorbouwers en kunnen eenvoudig worden geïntegreerd in elk modelspoorlandschap. De duidelijke taalhandleiding in het Duits, Engels en Frans maakt het gemakkelijk om ze te installeren en te gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4157 H0 Rijdraad Universeel 360 mm 3 stuk(s) kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4157 H0 Rijdraad Universeel 360 mm 3 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4157 H0 Rijdraad Universeel 360 mm 3 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Viessmann Modelltechnik 4157 H0 Rijdraad Universeel 360 mm 3 stuk(s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,98 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4157 |
| EAN | 4026602041575 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602041575 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4157 H0 Rijdraad Universeel 360 mm 3 stuk(s) aankoopt