Viessmann Modelltechnik 4153 H0 Rijdraad Universeel 240 mm 3 stuk(s)
- EAN: 4026602041537
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4153 H0 Rijdraad Universeel is een essentieel onderdeel voor modelspoorschaal H0 liefhebbers. Met een metalen uitvoering en gedetailleerd ontwerp zorgt deze set van 3 rijdraden voor een realistische uitstraling op jouw modelspoorbaan. De universele bruikbaarheid in combinatie met een oogbuigtang maakt deze rijdraden geschikt voor mastafstanden tussen 140 en 240 mm.
De CE-markering geeft aan dat dit product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen en is kleurloos van materiaal. Het is niet gekoppeld aan een specifiek personage en wordt geleverd met handleidingen in meerdere talen, waaronder Duits, Engels en Frans. Het type modelspoorrailsonderdeel van deze set is een rollenbank.
De verpakking heeft een breedte en hoogte van 0 cm en een lengte van 24 cm, waardoor deze rijdraden gemakkelijk op te bergen zijn zonder veel ruimte in beslag te nemen. Bovendien is dit product niet geclassificeerd als eWaste, wat bijdraagt aan een milieuvriendelijk gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4153 H0 Rijdraad Universeel 240 mm 3 stuk(s) kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4153 H0 Rijdraad Universeel 240 mm 3 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4153 H0 Rijdraad Universeel 240 mm 3 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Viessmann Modelltechnik 4153 H0 Rijdraad Universeel 240 mm 3 stuk(s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,94 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4153 |
| EAN | 4026602041537 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602041537 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4153 H0 Rijdraad Universeel 240 mm 3 stuk(s) aankoopt