Viessmann Modelltechnik 4150 H0 Rijdraad Universeel 160 mm 5 stuk(s)
- EAN: 4026602041506
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4150 H0 Rijdraad Universeel is een set van 5 rijdraden die universeel te gebruiken zijn voor elke mastafstand tussen de 140 en 160 mm. Deze rijdraden kunnen eenvoudig worden gebogen met behulp van een oogbuigtang, zoals bestnr. 214711, waardoor ze perfect passen bij verschillende opstellingen van modelspoorbanen op schaal H0.
Deze rijdraden van Viessmann Modelltechnik zijn gemaakt van duurzaam plastic en zijn kleurloos, wat ervoor zorgt dat ze discreet opgaan in elke modelspoorbaan. Met een lengte van 16 cm zijn ze geschikt voor diverse toepassingen en zorgen ze voor een realistische uitstraling van de bovenleiding.
De CE-markering geeft aan dat deze rijdraden voldoen aan de Europese veiligheidsnormen en de verpakking heeft afmetingen van 0 cm bij 0 cm bij 16 cm. De handleiding is beschikbaar in verschillende talen, waaronder Duits, Engels en Frans, waardoor deze set toegankelijk is voor modelspoorliefhebbers in heel Europa.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4150 H0 Rijdraad Universeel 160 mm 5 stuk(s) kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4150 H0 Rijdraad Universeel 160 mm 5 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4150 H0 Rijdraad Universeel 160 mm 5 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Viessmann Modelltechnik 4150 H0 Rijdraad Universeel 160 mm 5 stuk(s) is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 20,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4150 |
| EAN | 4026602041506 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 16 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602041506 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4150 H0 Rijdraad Universeel 160 mm 5 stuk(s) aankoopt