Viessmann Modelltechnik 4132 H0 Rijdraad H0 Märklin C-rails (met ballastbed) 172.5 mm 5 stuk(s)
- EAN: 4026602041322
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Viessmann Modelltechnik 4132 H0 Rijdraad, perfect voor jouw Märklin C-rails! Deze set bevat vijf voorgebogen rijdraadstukken van 172,5 mm, die eenvoudig in te leggen zijn. Dankzij de gebruiksvriendelijke bevestigingshaakjes klik je ze snel en eenvoudig in elkaar. Je modelspoorbaan wordt in een handomdraai omgetoverd tot een realistisch geheel.
Met de H0-schaal is deze rijdraad ideaal voor modelspoorders die streven naar precisie en detail. De producten van Viessmann Modelltechnik zijn ontworpen met het oog op kwaliteit en functionaliteit. Elk stuk is vervaardigd uit duurzaam kunststof en biedt een kleurloze afwerking die perfect aansluit bij je bestaande modelspooromgeving.
De set is niet alleen praktisch, maar voldoet ook aan de CE-markering, wat de veiligheid en betrouwbaarheid van het product waarborgt. Met een lengte van 17,25 cm voor elk stuk, biedt deze rijdraad voldoende flexibiliteit voor een verscheidenheid aan modeltreinsysteemconfiguraties.
Bij elke set ontvang je vijf rijdraadstukken die eenvoudig aan te passen zijn aan jouw specifieke wensen. Geschikt voor zowel beginners als ervaren modelbouwers, zal deze rijdraad zeker bijdragen aan de unieke uitstraling van je modelspoorbaan.
Met het MPN 4132 en de EAN 4026602041322 kun je er zeker van zijn dat je een kwaliteitsproduct ontvangt. Start vandaag nog met het inrichten van jouw ideale modelspoorbaan en laat je creativiteit de vrije loop!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4132 H0 Rijdraad H0 Märklin C-rails (met ballastbed) 172.5 mm 5 stuk(s) kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4132 H0 Rijdraad H0 Märklin C-rails (met ballastbed) 172.5 mm 5 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4132 H0 Rijdraad H0 Märklin C-rails (met ballastbed) 172.5 mm 5 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Viessmann Modelltechnik 4132 H0 Rijdraad H0 Märklin C-rails (met ballastbed) 172.5 mm 5 stuk(s) is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 22,94 op 19-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4132 |
| EAN | 4026602041322 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 17.25 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602041322 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4132 H0 Rijdraad H0 Märklin C-rails (met ballastbed) 172.5 mm 5 stuk(s) aankoopt