Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel 1 stuk(s)
- EAN: 4026602041230
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ga voor een gedetailleerde en metalen uitvoering met de Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel. Deze bovenleidingmast is perfect geschikt voor schaal H0 modelspoorbanen en is afkomstig van het betrouwbare merk Viessmann Modelltechnik. Met een MPN van 4123 en een EAN van 4026602041230, ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct dat zichtbaar CE-gemarkeerd is.
De kleurloze mast is gemaakt van duurzaam kunststof en is van toepassing op een rollenbank type modelspoorrailsonderdeel. De verpakking heeft een hoogte van 9,80 cm en bevat duidelijke handleidingen in het Duits, Engels en Frans. Bovendien wordt dit product geleverd in een eWaste-vrije verpakking, waardoor je met een gerust hart kunt genieten van je nieuwe aanwinst.
Met de Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel breng je jouw modelspoorbaan tot leven op een authentieke en realistische manier. Voeg dit hoogwaardige onderdeel toe aan je verzameling en ervaar de finesse van Viessmann Modelltechnik in elke detail van je spoorwegsysteem.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel 1 stuk(s) is gemeten op 09-01-2026. De hoogste prijs was € 19,94 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4123 |
| EAN | 4026602041230 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 9.80 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602041230 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4123 H0 Bovenleidingmast Universeel 1 stuk(s) aankoopt