Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel 1 stuk(s)
- EAN: 4026602041124
- Categorie(n): Modelspoor rails onderdeel
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel is een gedetailleerde metalen uitvoering van hoogwaardige kwaliteit. Met een hoogte van 99 mm is dit model perfect voor gebruik in een Modelspoor Schaal H0 opstelling.
Dit product van het merk Viessmann Modelltechnik, met MPN 4112 en EAN 4026602041124, is een must-have voor liefhebbers van modelspoorwegen. De metalen constructie zorgt voor duurzaamheid en realisme, waardoor het een waardevolle toevoeging is aan elke verzameling.
Met zichtbare CE-markering en kleurloos design past deze middenmast perfect in elke modelspoorbaanomgeving. Het materiaal van deze mast is van hoogwaardig metaal, wat zorgt voor een authentieke uitstraling en langdurige prestaties.
De Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel is geschikt voor modelspoorliefhebbers van alle leeftijden. Met meertalige instructies in het Duits, Engels en Frans is de installatie en het gebruik een fluitje van een cent. Voeg deze rolbank toe aan je collectie en creëer een unieke en fascinerende modelspoorbaanervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel 1 stuk(s) is gemeten op 09-12-2024. De hoogste prijs was € 19,98 op 22-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Viessmann Modelltechnik |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4112 |
| EAN | 4026602041124 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelspoorrailsonderdeel | Rollenbank |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 9.90 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4026602041124 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Viessmann Modelltechnik 4112 H0 Middenmast DB Universeel 1 stuk(s) aankoopt