vidaXL Zwembadaccessoire - Zwembadaccessoires - Zwembadskimmer - Zwembadskimmers - 11-delige Zwembadskimmer 34.3x25x30.5 cm
- EAN: 8721096145070
- Categorie(n): Zwembadonderhoud
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De vidaXL 11-delige Zwembadskimmer in de afmetingen 34,3x25x30,5 cm is ideaal voor het reinigen van bovengrondse zwembaden. Gemaakt van duurzaam ABS-materiaal, is deze zwembadskimmer UV- en weerbestendig, waardoor hij lang meegaat. De skimmer verwijdert efficiënt en volledig vuil uit het zwembad, dankzij de behuizing, stuw en mand die zorgen voor uitstekende skimresultaten.
Deze zwembadskimmer wordt geleverd als een compleet pakket met 11 onderdelen, waaronder een brede mond, skimmerklep, inlaatmondstuk, mand en diverse bevestigingsaccessoires. De witte skimmer heeft een afmeting van 34,3 x 25 x 30,5 cm (B x D x H) en wordt geleverd met een handige handleiding in het Nederlands.
Met vidaXL geniet je van een groots leven voor weinig, waar kwaliteit en moderne trends samenkomen. Of je nu op zoek bent naar meubels, decoratie, tuinaccessoires of zakelijke producten, vidaXL biedt een breed assortiment betaalbare producten voor huis en tuin. Bestel nu en profiteer van onze uitstekende klantenservice, inclusief gratis levering en eenvoudige retourmogelijkheden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL Zwembadaccessoire - Zwembadaccessoires - Zwembadskimmer - Zwembadskimmers - 11-delige Zwembadskimmer 34.3x25x30.5 cm kopen voor de prijs van € 111,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Zwembadaccessoire - Zwembadaccessoires - Zwembadskimmer - Zwembadskimmers - 11-delige Zwembadskimmer 34.3x25x30.5 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Zwembadaccessoire - Zwembadaccessoires - Zwembadskimmer - Zwembadskimmers - 11-delige Zwembadskimmer 34.3x25x30.5 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 76,99 voor vidaXL Zwembadaccessoire - Zwembadaccessoires - Zwembadskimmer - Zwembadskimmers - 11-delige Zwembadskimmer 34.3x25x30.5 cm is gemeten op 09-10-2025. De hoogste prijs was € 115,95 op 27-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 38,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.80 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Wit |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 91735 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | EUH006:Ontplofbaar met en zonder lucht. |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Type zwembadonderhoud | Skimmer |
| Verpakking breedte | 35.9 cm |
| Verpakking hoogte | 23.2 cm |
| Verpakking lengte | 37.7 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8721096145070 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Zwembadaccessoire - Zwembadaccessoires - Zwembadskimmer - Zwembadskimmers - 11-delige Zwembadskimmer 34.3x25x30.5 cm aankoopt