Geniet samen met je familie en vrienden van eindeloze zomers in je eigen achtertuin met dit prachtige opzetzwembad van vidaXL. Het zwembad heeft stalen wanden en is bekleed met slijtvaste, winterbestendige PVC-materialen, waardoor het duurzaam en sterk is. Het witgekleurde frame en de blauwe voering voegen een vleugje schoonheid toe aan elke tuin, terwijl de afmetingen van 300 x 120 cm voldoende ruimte bieden voor verfrissend waterplezier.
Dit bovengrondse zwembad kan eenvoudig worden opgezet en de inbegrepen skimmer zorgt voor efficiënte verwijdering van viezigheid. Combineer dit zwembad met de aanbevolen pomp en ladder voor de ultieme zwembadervaring. De pomp en ladder zijn niet inbegrepen bij de levering, maar zijn apart verkrijgbaar.
Deze zwembadset wordt geleverd met een inbouw-skimmer, inlaatmondstuk en 2 slangen van 38 mm van 4,5 meter lang. Met uv-bestendige PVC-voering en een installatie boven de grond, is dit zwembad niet alleen functioneel maar ook stijlvol. Verheug je op zomers vol plezier en ontspanning met dit hoogwaardige opzetzwembad van vidaXL.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL - Zwembad - met - stalen - wand - 300x120 - cm - wit kopen voor de prijs van € 1.421,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL - Zwembad - met - stalen - wand - 300x120 - cm - wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL - Zwembad - met - stalen - wand - 300x120 - cm - wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 980,95 voor vidaXL - Zwembad - met - stalen - wand - 300x120 - cm - wit is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 1421,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 441,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 300 cm |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
Algemene kenmerken
| Merk | vidaXL |
| Materiaal | Staal |
| Verpakkingsgewicht | 83.60 kg |
| EAN | 8720286589748 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VDXL_93260 |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 300 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 300 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 40.50 cm |
| Verpakking lengte | 144.50 cm |
EAN
| EAN | 8720286589748 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL - Zwembad - met - stalen - wand - 300x120 - cm - wit aankoopt