vidaXL Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout
- EAN: 8721096680458
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de vidaXL Tuinspeelset geef je je kinderen de vrijheid om thuis te spelen en te genieten van fantasierijke avonturen in de eigen achtertuin. Dit speeltoestel is gemaakt van duurzaam vacuüm geïmpregneerd grenenhout, wat zorgt voor een natuurlijke uitstraling en verhoogde weerstand tegen rotting en water. Het stevige en stabiele frame met "A"-vormige poten op de kinderschommel biedt optimale stabiliteit en evenwicht.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout kopen voor de prijs van € 765,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 536,00 voor vidaXL Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout is gemeten op 28-04-2025. De hoogste prijs was € 765,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 229,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 69.40 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721096680458 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 4.85 m² |
| Product breedte | 185 cm |
| Product hoogte | 186 cm |
| Product lengte | 262 cm |
| Verpakking breedte | 39.7 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 107 cm |
EAN
| EAN | 8721096680458 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout aankoopt