vidaXL Tuinspeelset met Glijbaan en Schommels Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen
- EAN: 8103329241320
- Categorie(n): Speeltorens
Creëer de perfecte speelplek voor uw kinderen met de vidaXL Tuinspeelset! Deze uitgebreide speelset transformeert uw tuin in een avontuurlijke speeltuin vol plezier en activiteit. Gemaakt van hoogwaardig, vacuüm geïmpregneerd grenenhout en sterk polypropyleen (PP), is deze speelset zowel duurzaam als veilig voor uw kinderen.
De vidaXL Tuinspeelset biedt een speeltoren, dubbele schommelset en een glijbaan, waardoor urenlang vermaak gegarandeerd is. Met totale afmetingen van 510 x 199 x 249 cm (L x B x H) is deze set ideaal voor meerdere kinderen om tegelijk te spelen. De stevige speeltoren heeft een platformhoogte van 118 cm, perfect voor avontuurlijke klimmers.
De dubbele schommels zijn geschikt voor maximaal 45 kg per gebruiker en stimuleren fysieke activiteit. De 210 cm lange golvende glijbaan biedt spannende afdalingen en zorgt voor eindeloos plezier. Dankzij de meegeleverde schroeven en duidelijke installatiehandleiding is de montagemakkelijk en snel, zodat u snel kunt genieten van de speelset.
Met een totale oppervlakte van 4.74 m² en een verpakkingsgewicht van 63.25 kg, is deze tuinspeelset zowel functioneel als stevig. Bovendien is het eenvoudig te integreren in zowel grote als kleine tuinen. Bent u klaar om uw kinderen een onvergetelijke speelervaring te bieden? Bestel vandaag nog de vidaXL Tuinspeelset en laat hen genieten van de buitenlucht!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Tuinspeelset met Glijbaan en Schommels Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 508,95 voor vidaXL Tuinspeelset met Glijbaan en Schommels Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen is gemeten op 17-04-2025. De hoogste prijs was € 739,95 op 03-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 231,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | vidaXL |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 63.25 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimwand |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8103329241320 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 4.74 m² |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 185 cm |
| Product hoogte | 186 cm |
| Product lengte | 256 cm |
| Verpakking breedte | 33 cm |
| Verpakking hoogte | 23.5 cm |
| Verpakking lengte | 107 cm |
EAN
| EAN | 8103329241320 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Tuinspeelset met Glijbaan en Schommels Tuinspeelset - Tuinspeelsets - Speelset - Speeltoestellen aankoopt