vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis met glijbaan schommel klimwand massief douglashout
- EAN: 8721096679988
- Categorie(n): Speeltorens
Geef je kinderen de ultieme speelervaring met het vidaXL Speelhuis van massief douglashout. Dit speelhuis transformeert je achtertuin in een ware speeltuin vol fantasierijke avonturen! Het duurzame massief douglashout zorgt voor een stevig en weersbestendig speeltoestel, perfect geschikt voor buiten.
De speelset is voorzien van een 90 cm hoog platform met een golvende glijbaan, schommel, ladder, klimwand en zandbak. Een multi-activiteitencentrum waarmee je kinderen eindeloos kunnen spelen en hun vriendjes kunnen uitnodigen voor nog meer plezier.
Veiligheid staat voorop met de doordachte houten balustrades en het houten dak voor extra schaduw op zonnige dagen. Let op: geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar met een maximaal gewicht per gebruiker van 45 kg. Veranker het speelhuis voor extra stabiliteit, ankers niet inbegrepen.
Met het vidaXL Speelhuis bied je jouw kinderen en hun vriendjes een plek vol entertainment, interactie en onvergetelijke herinneringen. De levering gebeurt in 2 pakketten, elk met een handleiding voor eenvoudige montage. Creëer een speelparadijs in je eigen tuin en geniet van grenzeloos speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis met glijbaan schommel klimwand massief douglashout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 373,00 voor vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis met glijbaan schommel klimwand massief douglashout is gemeten op 14-12-2024. De hoogste prijs was € 759,95 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 386,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 45.40 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimwand |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721096679988 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 2.94 m² |
| Product breedte | 160 cm |
| Product hoogte | 162 cm |
| Product lengte | 184 cm |
| Verpakking breedte | 36.9 cm |
| Verpakking hoogte | 24.4 cm |
| Verpakking lengte | 111 cm |
EAN
| EAN | 8721096679988 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis met glijbaan schommel klimwand massief douglashout aankoopt