vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis massief grenenhout
- EAN: 8721096682896
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kinderen genieten van eindeloos speelplezier met het vidaXL Speelhuis van massief grenenhout. Dit speeltoestel verandert je achtertuin in een magische speeltuin waar fantasierijke avonturen tot leven komen. Het massief grenenhout zorgt niet alleen voor een prachtige uitstraling maar ook voor duurzaamheid, terwijl het stevige frame en de 'A'-vormige poten van de schommel stabiliteit en evenwicht bieden.
Met zijn multi-activiteitencentra, waaronder een klimwand, golvende glijbaan, schommel en zandbak, stimuleert dit speelhuis actief spelen en sociale interactie bij kinderen tussen 3 en 8 jaar oud. De omringende houten balustrades en het houten dak zorgen voor veiligheid en schaduw tijdens het warme zomerweer. Het speelhuis is ontworpen voor huishoudelijk buitengebruik en heeft een maximaal gewicht van 45 kg per gebruiker.
Met afmetingen van 407 x 185 x 239 cm (L x B x H) en een platformhoogte van 118 cm biedt dit speelhuis voldoende ruimte voor avontuurlijke ontdekkingen. De levering gebeurt in drie pakketten en omvat alle benodigde montage-instructies. Met vidaXL ben je verzekerd van kwalitatieve producten voor binnen en buiten tegen betaalbare prijzen. Geef je kinderen een onvergetelijke speelervaring met het vidaXL Speelhuis van massief grenenhout!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis massief grenenhout kopen voor de prijs van € 439,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis massief grenenhout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis massief grenenhout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 291,99 voor vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis massief grenenhout is gemeten op 23-04-2025. De hoogste prijs was € 596,95 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 304,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 43.30 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimwand |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721096682896 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 3.42 m² |
| Product breedte | 185 cm |
| Product hoogte | 186 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 42.5 cm |
| Verpakking hoogte | 19.8 cm |
| Verpakking lengte | 116.5 cm |
EAN
| EAN | 8721096682896 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis massief grenenhout aankoopt