vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout
- EAN: 8721096681820
- Categorie(n): Speeltorens
vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout
Geef je kinderen de ultieme vrijheid om thuis te spelen met dit prachtige vidaXL Speelhuis van geïmpregneerd grenenhout. Transformeer je achtertuin in een speeltuin vol fantasierijke avonturen! Het duurzame materiaal van dit speeltoestel is onder vacuüm geïmpregneerd grenenhout, wat zorgt voor een sterk en natuurlijk product. Met een stevig en stabiel frame biedt het houten speelhuis de perfecte basis voor veel speelplezier.
Met diverse activiteiten zoals een 90 cm hoog platform, een golvende glijbaan en zelfs een zandbak, is dit speeltoestel een ware multi-activiteitencentrum voor kinderen. De omringende houten balustrades en het houten dak dragen bij aan de veiligheid en comfort, zodat kinderen zorgeloos kunnen spelen, zelfs op warme zomerdagen.
Dit speelhuis is ontworpen voor eindeloos plezier, waardoor jouw kinderen en hun vriendjes zich kunnen vermaken en waardevolle herinneringen kunnen creëren. Let op: dit speelhuis is alleen bedoeld voor huishoudelijk gebruik en geschikt voor kinderen tussen 3 en 8 jaar oud, met een maximaal gewicht van 45 kg per gebruiker.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 477,00 voor vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout is gemeten op 27-04-2025. De hoogste prijs was € 807,95 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 330,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 59.85 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721096681820 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 10.22 m² |
| Product breedte | 235 cm |
| Product hoogte | 228 cm |
| Product lengte | 435 cm |
| Verpakking breedte | 35.3 cm |
| Verpakking hoogte | 19.5 cm |
| Verpakking lengte | 106.9 cm |
EAN
| EAN | 8721096681820 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelsets - Speelset - Speelhuis geïmpregneerd grenenhout aankoopt