vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelset - Speelset - Speelhuis massief douglashout
- EAN: 8106252890306
- Categorie(n): Buitenspeelpakket
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Transformeer je achtertuin in een magische speeltuin met het vidaXL Speelhuis van massief douglashout! Dit speelhuis biedt je kinderen de mogelijkheid om zich uit te leven en hun fantasie te gebruiken in een veilige en stimulerende omgeving. Het duurzame douglashout is perfect voor buitengebruik en staat garant voor jarenlang speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelset - Speelset - Speelhuis massief douglashout kopen voor de prijs van € 441,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelset - Speelset - Speelhuis massief douglashout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelset - Speelset - Speelhuis massief douglashout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 311,00 voor vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelset - Speelset - Speelhuis massief douglashout is gemeten op 03-05-2025. De hoogste prijs was € 454,00 op 15-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 143,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 56.90 kg |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8106252890306 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Verpakking breedte | 39.7 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 106.6 cm |
EAN
| EAN | 8106252890306 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Speelhuis - Speelhuizen - Buitenspeelset - Speelset - Speelhuis massief douglashout aankoopt