vidaXL-Speelhuis-massief-grenenhout
- EAN: 8720845776381
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef je kinderen de ultieme speelervaring met dit prachtige vidaXL houten speelhuis van massief grenenhout. Transformeer je tuin in een avontuurlijke speeltuin waar hun fantasie tot leven komt! Gemaakt van hoogwaardig grenenhout, heeft dit klimframe een natuurlijke uitstraling met rechte nerven en unieke noesten. Het stevige en stabiele frame, samen met de "A"-vormige poten van de schommel, bieden optimale stabiliteit en balans voor eindeloos speelplezier.
Met meerdere activiteitencentra biedt dit speeltoestel een 118 cm hoog platform met een klimwand, golfglijbaan, dubbele schommels en een zandbak. Kinderen kunnen vriendjes uitnodigen en samen spelen in dit veilige en doordacht ontworpen speelhuis. De houten balustrades en het dak zorgen voor extra veiligheid en schaduw op warme dagen, terwijl kinderen genieten van hun interactieve avonturen.
Dit speelhuis is geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar oud, met een maximaal gebruikersgewicht van 45 kg. Let op: alleen voor huishoudelijk gebruik buitenshuis. Veranker het product voor extra stabiliteit, hoewel de ankers niet zijn inbegrepen. Met totale afmetingen van 478 x 185 x 239 cm (L x B x H) past dit speeltoestel perfect in elke tuin en biedt het urenlang speelplezier voor de kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL-Speelhuis-massief-grenenhout kopen voor de prijs van € 344,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL-Speelhuis-massief-grenenhout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL-Speelhuis-massief-grenenhout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 251,99 voor vidaXL-Speelhuis-massief-grenenhout is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 430,40 op 02-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 178,41. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 50.16 kg |
Productinformatie
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimrek |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8720845776381 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 9.1 m² |
| Product breedte | 185 cm |
| Product hoogte | 239 cm |
| Product lengte | 492 cm |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8720845776381 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL-Speelhuis-massief-grenenhout aankoopt