vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout
- EAN: 8720845776480
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef je kinderen de ultieme speelervaring met dit houten speelhuis van vidaXL. Gemaakt van massief douglashout, is dit speeltoestel ontworpen om jarenlang plezier te bieden in de buitenlucht. Het stevige frame zorgt voor stabiliteit en veiligheid, terwijl de verschillende activiteiten zoals een klimwand, golvende glijbaan, schommel en zandbak voor eindeloos vermaak zorgen.
Het doordachte ontwerp van het speelhuis zorgt ervoor dat kinderen veilig kunnen spelen, met houten balustrades en een houten dak voor extra bescherming. Dit speelhuis biedt niet alleen plezier voor je eigen kinderen, maar is ook ideaal voor speeldates met vriendjes en het creëren van mooie herinneringen.
Met een totale afmeting van 454 x 199 x 249 cm (L x B x H) en een platformhoogte van 118 cm, is dit speelhuis geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar oud. Het maximale gewicht per gebruiker is 45 kg, waardoor het veilig is voor meerdere kinderen om samen te spelen.
Dit speelhuis wordt geleverd in de kleur bruin en is gemaakt van hoogwaardig hout, waardoor het perfect past in elke tuin. Hoogwaardige materialen en een doordacht ontwerp maken dit speelhuis van vidaXL een geweldige aanvulling op elke buitenruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout kopen voor de prijs van € 490,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 411,85 voor vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout is gemeten op 13-05-2025. De hoogste prijs was € 541,95 op 09-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 130,10. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 68.09 kg |
Productinformatie
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimrek |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8720845776480 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 9.03 m² |
| Product breedte | 199 cm |
| Product hoogte | 249 cm |
| Product lengte | 454 cm |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8720845776480 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout aankoopt