vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout
- EAN: 8720845757571
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef je kinderen alle ruimte om thuis te spelen met het vidaXL Speelhuis van massief douglashout. Dit duurzame tuinspeeltoestel transformeert je achtertuin in een fantastische speeltuin voor de meest creatieve avonturen! Gemaakt van stevig douglashout, biedt dit speeltoestel een solide en stabiel frame, inclusief een "A"-vormige kinderschommel voor optimale balans en plezier.
Dit multi-activiteitencentrum is voorzien van een 90 cm hoog platform met een klimwand, golvende glijbaan, enkele schommel en zelfs een zandbak voor eindeloos speelplezier. De omringende houten balustrades zorgen voor een veilige speelomgeving, zodat kinderen zorgeloos kunnen spelen en herinneringen kunnen maken met vriendjes.
Waarschuwingen: dit speeltoestel is bedoeld voor thuisgebruik en buitenshuis. Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en de aanbevolen leeftijd is 3 tot 8 jaar. Elk kind mag maximaal 45 kg wegen. Verankering van het product is vereist voor extra stabiliteit, ankers worden niet meegeleverd.
Met de totale afmetingen van 237 x 236 x 169 cm (L x B x H), biedt dit speelhuis elk kind een veilige en plezierige speelomgeving. Het materiaal, massief douglashout, en de blauwe kleur van de enkele schommel en golvende glijbaan zorgen voor een aantrekkelijke toevoeging aan elke tuin. De montagehandleiding wordt meegeleverd voor eenvoudige installatie.
vidaXL staat bekend om zijn kwaliteitsproducten en dit speelhuis is geen uitzondering. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 100 jaar, aanbevolen minimale leeftijd van 18 jaar en een fabrieksgarantie van 2 jaar, biedt het speelhuis langdurig plezier en veiligheid voor kinderen van alle leeftijden. Met een oppervlakte van 7.61 m² en afmetingen van 321 x 169 x 237 cm (B x H x L) is dit speeltoestel een ware aanwinst voor elke tuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout kopen voor de prijs van € 238,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
- Op dit moment is vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 232,99 voor vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout is gemeten op 09-03-2025. De hoogste prijs was € 353,80 op 06-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 120,81. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 35.85 kg |
Productinformatie
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimrek |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8720845757571 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 7.61 m² |
| Product breedte | 321 cm |
| Product hoogte | 169 cm |
| Product lengte | 237 cm |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8720845757571 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL-Speelhuis-massief-douglashout aankoopt