vidaXL Speelhuis geïmpregneerd grenenhout
- EAN: 8721102605680
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL Speelhuis geïmpregneerd grenenhout kopen voor de prijs van € 406,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Speelhuis geïmpregneerd grenenhout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Speelhuis geïmpregneerd grenenhout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 406,99 voor vidaXL Speelhuis geïmpregneerd grenenhout is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 406,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Garantie
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 107 cm |
| Product breedte | 101 cm |
| Product hoogte | 239 cm |
| Oppervlakte | 107 m² |
| Maximale platform hoogte | 118 cm |
| Verpakkingsgewicht | 56360 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgemonteerd | Nee |
| Voorgeboorde onderdelen | Ja |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimwand Zandbak |
| Type schommelzitje | Geen schommelzitje |
| EAN | 8721102605680 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 1960 mm |
| Verpakking hoogte | 2390 mm |
| Verpakking lengte | 1070 mm |
EAN
| EAN | 8721102605680 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Speelhuis geïmpregneerd grenenhout aankoopt