vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc blauw
- EAN: 8720286350690
- Categorie(n): Loopauto's
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc in het blauw is het perfecte cadeau voor jonge autoliefhebbers. Met zijn opvallende blauwe kleur en stoere ontwerp zal deze loopauto zeker de aandacht trekken. De loopauto is voorzien van een comfortabel zitje, waardoor kinderen er urenlang plezier mee kunnen beleven.
Dankzij de stevige constructie en hoogwaardige materialen is de loopauto duurzaam en veilig in gebruik. Kinderen kunnen hun motorische vaardigheden en coördinatie ontwikkelen terwijl ze rondrijden in stijl. Met de vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten en nieuwe avonturen beleven.
De loopauto is geschikt voor kinderen vanaf een bepaalde leeftijd en zal zeker een glimlach op hun gezicht toveren. Geef ze het plezier van hun eigen Volkswagen T-Roc en laat ze rijden als een echte autobestuurder. Een geweldige toevoeging aan elke speelkamer of tuin, deze loopauto zal gegarandeerd voor uren speelplezier zorgen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc blauw kopen voor de prijs van € 103,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc blauw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 93,99 voor vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc blauw is gemeten op 24-11-2024. De hoogste prijs was € 103,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Gebruik
| Zithoogte | 84 cm |
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 4 |
| Type banden | Massieve banden |
Algemene kenmerken
| Merk | vidaXL |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| EAN | 8720286350690 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief duwstang | Ja |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 48 cm |
| Product gewicht | 3 kg |
| Product hoogte | 84 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type loopauto | Automerk |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 100 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720286350690 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Loopauto Volkswagen T-Roc blauw aankoopt