vidaXL Elektrische Step - Elektrische Steppen - Elektrische Steps - Electrische Step - Step elektrisch met zitje 120 W roze
- EAN: 8721096691713
- Categorie(n): Steppen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kinderen een onvergetelijke rijervaring beleven met de vidaXL Elektrische Step met zitje in het opvallende roze en zwarte ontwerp. Deze sensationele step is perfect voor kinderen die graag buiten spelen en avonturen beleven. Gemaakt van duurzaam aluminium en staal, met een stevig inklapbaar frame, biedt deze elektrische step een veilige en betrouwbare rijervaring. De motor van 120 W zorgt voor een soepele en stille rit, waardoor kinderen comfortabel kunnen rijden en genieten.
Het verstelbare en inklapbare ontwerp van de step maakt het gemakkelijk om de hoogte van het stuur en het zadel aan te passen aan de lengte van het kind. Dit zorgt voor een ergonomische en comfortabele rijpositie. Bovendien is de step voorzien van een handige achterste klemrem voor extra veiligheid tijdens het rijden. Met een draagvermogen van 50 kg en een maximale snelheid van 12 km/h is deze elektrische step geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
De vidaXL elektrische step wordt geleverd met een zitje, waardoor kinderen kunnen genieten van zowel zittend als staand rijden. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar vanwege de maximale snelheid en dient alleen gebruikt te worden op eigen terrein. Bij vidaXL staat klanttevredenheid voorop, daarom wordt uw bestelling kosteloos thuisbezorgd en kunt u altijd rekenen op onze uitstekende service. Mocht u niet tevreden zijn, dan kunt u uw aankoop eenvoudig retourneren. Bestel nu en laat uw kinderen genieten van eindeloos speelplezier met de vidaXL Elektrische Step met zitje!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL Elektrische Step - Elektrische Steppen - Elektrische Steps - Electrische Step - Step elektrisch met zitje 120 W roze kopen voor de prijs van € 140,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Elektrische Step - Elektrische Steppen - Elektrische Steps - Electrische Step - Step elektrisch met zitje 120 W roze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Elektrische Step - Elektrische Steppen - Elektrische Steps - Electrische Step - Step elektrisch met zitje 120 W roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 140,99 voor vidaXL Elektrische Step - Elektrische Steppen - Elektrische Steps - Electrische Step - Step elektrisch met zitje 120 W roze is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 195,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 54,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | vidaXL |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal wielen | 2 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | roze |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 91958 |
| Materiaal | Staal |
| Max. belastbaar gewicht | 50 kg |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 86 cm |
| Product lengte | 74 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type banden | Massieve banden |
| Type step | Kinderstep |
| Verpakking breedte | 28.50 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 70.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.40 kg |
EAN
| EAN | 8721096691713 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Elektrische Step - Elektrische Steppen - Elektrische Steps - Electrische Step - Step elektrisch met zitje 120 W roze aankoopt