vidaXL Bureau Luchtvaartstijl 112x50x76 cm Zilver Schreibtafel - Bureau - Industrieel Design - Vintage Bureau - Houten Bureau
- EAN: 8103329191991
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Transformeer je werkruimte met het opvallende vidaXL Bureau in Luchtvaartstijl. Dit unieke meubelstuk combineert functionaliteit met een gedurfd ontwerp, waardoor het niet alleen praktisch is, maar ook een echte blikvanger in je interieur. Met afmetingen van 112 x 50 x 76 cm biedt dit bureau voldoende werkruimte zonder te veel plaats in te nemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je vidaXL Bureau Luchtvaartstijl 112x50x76 cm Zilver Schreibtafel - Bureau - Industrieel Design - Vintage Bureau - Houten Bureau kopen voor de prijs van € 446,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om vidaXL Bureau Luchtvaartstijl 112x50x76 cm Zilver Schreibtafel - Bureau - Industrieel Design - Vintage Bureau - Houten Bureau te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat vidaXL Bureau Luchtvaartstijl 112x50x76 cm Zilver Schreibtafel - Bureau - Industrieel Design - Vintage Bureau - Houten Bureau bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 429,00 voor vidaXL Bureau Luchtvaartstijl 112x50x76 cm Zilver Schreibtafel - Bureau - Industrieel Design - Vintage Bureau - Houten Bureau is gemeten op 27-04-2025. De hoogste prijs was € 448,95 op 01-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zilver |
Productinformatie
| EAN | 8103329191991 |
| Merk | vidaXL |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 26.60 cm |
| Verpakking lengte | 118.30 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8103329191991 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vidaXL Bureau Luchtvaartstijl 112x50x76 cm Zilver Schreibtafel - Bureau - Industrieel Design - Vintage Bureau - Houten Bureau aankoopt