Veterstrikken
- EAN: 8719348004565
- Categorie(n): Legpuzzel Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 06:34:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Veterstrikken is een educatief spel van het merk Playwood dat ideaal is voor kinderen tussen de 3 en 6 jaar oud. Het spel stimuleert de motoriek en is zowel geschikt voor jongens als meisjes. Het bevat 1 plank met 2 schoenen om te strikken, waardoor kinderen op een speelse manier kunnen leren hoe ze hun veters moeten strikken. Met een speeltijd van 15 minuten is dit spel perfect voor korte speelsessies.
Het houten materiaal en de CE-markering garanderen veiligheid en kwaliteit. Het product heeft een afmeting van 1 cm x 22 cm x 29 cm en weegt 0.24 kg. Dit spel vereist geen batterijen en kan onafhankelijk van internet worden gebruikt, zonder de noodzaak van een app of specifieke besturingssystemen.
Veterstrikken is een klassiek spel met een standaard editie, waarbij kinderen op een leuke en leerzame manier nieuwe vaardigheden kunnen ontwikkelen. Met de duidelijke instructies in het Nederlands kunnen kinderen direct aan de slag, zonder dat ze zich zorgen hoeven te maken over technische vereisten. Een ideaal cadeau voor kinderen die op een interactieve manier willen leren strikken!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Veterstrikken kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Veterstrikken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Veterstrikken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Veterstrikken is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 13,00 op 21-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | 1 plank met 2 schoenen om te strikken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Playwood |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 8719348004565 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2011 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 0 |
| Kleur | Mix |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Motoriek |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 294 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8719348004565 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Veterstrikken aankoopt