verzwaarde schaakstukken staunton, koningshoogte76mm, met luxe opbergbox
- EAN: 4014156020634
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philos Sigismund schaakstukken zijn handgemaakt en kunnen hierdoor kleine verschillen van elkaar vertonen. Het paard is met de hand gesneden. Het leer aan de onderzijde van de Philos Sigismund schaakstukken voorkomt krassen op het schaakbord en zorgt dat de schaakstukken makkelijk over het bord schuiven. De Philos Sigismund schaakstukken met een koningshoogte van 76 mm zijn gemaakt van CITES gecertificeerd sheesham hout en buxus hout. De Sigismund schaakstukken zijn verzwaard en voelen daardoor prettig in de hand. De schaakstukken worden geleverd inclusief houten opbergdoos maar exclusief schaakbord.
Houten box met set schaakstukken 'Sigismund', Sheesham en Beuk, verzwaard, met kunstlederen sokkel, Staunton. Koningshoogte 76 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je verzwaarde schaakstukken staunton, koningshoogte76mm, met luxe opbergbox kopen voor de prijs van € 72,52. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om verzwaarde schaakstukken staunton, koningshoogte76mm, met luxe opbergbox te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat verzwaarde schaakstukken staunton, koningshoogte76mm, met luxe opbergbox bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,95 voor verzwaarde schaakstukken staunton, koningshoogte76mm, met luxe opbergbox is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 86,00 op 15-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.08 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1 Set schaakstukken exclusief schaakbord |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00038966 |
| EAN | 4014156020634 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156020634 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je verzwaarde schaakstukken staunton, koningshoogte76mm, met luxe opbergbox aankoopt