Verdant
- EAN: 8718026305543
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verzamel meubilair, huisdieren en vooral veel planten om je huis helemaal groen in te richten. En het belangrijkste is de planten goed te verzorgen. Verdant is een puzzelspel ontworpen door Molly Johnson, Robert Melvin, Aaron Mesburne, Kevin Russ en Shawn Stankewitch. Een puzzelspel voor 1-5 spelers van 10 jaar en ouder. Verdant zal bij jouw passen als je ook enthousiast wordt van Overboss: A Boss Monster Adventure.
Verdant is een spel met speleigenschappen die perfect passen bij liefhebbers van strategische spellen. Het spel is geschikt voor 1-5 spelers met een speeltijd van 45 minuten. De taal van zowel het spel als de handleiding is Nederlands. In de verpakking vind je onder andere 60 plantkaarten, 60 kamerkaarten, 10 overzichtskaarten en nog veel meer.
White Goblin Games is de trotse uitgever van Verdant, een Nederlandse uitgever met een breed assortiment aan populaire spellen. Met bekende titels zoals "Ubongo" en "Orleans" heeft White Goblin Games een gerenommeerde positie verworven in de spellenmarkt van de Benelux. Het spel is gemaakt van hoogwaardige materialen zoals hout en karton voor urenlang speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Wehkamp Spellenrijk Spelhuis Spelspul
- Bij Wehkamp kun je Verdant kopen voor de prijs van € 41,21. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Verdant te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is Verdant in de aanbieding bij Wehkamp. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Verdant bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,71 voor Verdant is gemeten op 19-12-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,28. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.08 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 60 plantkaarten 60 kamerkaarten 10 overzichtskaarten 5 voorraadkaarten 10 plant opdrachtkaarten 10 voorwerp opdrachtkaarten 10 kamer opdrachtkaarten 1 stoffen zak 40 voorwerpfiches 36 bloempotfiches 45 verzorgingsfiches 36 duimfiches 1 scoreblok 60 houten groenfiches spelregels |
Productinformatie
| Merk | white goblin |
| EAN | 8718026305543 |
| Editie | Nederlands |
| Materiaal | Hout Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026305543 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Verdant aankoopt