Veelzijdige Vouwbare Hondenbadkuip - Ruimtebesparend en Draagbaar - Voorzien van Afvoergat - Duurzaam en Comfortabel - Geschikt voor Binnen- en Buitengebruik
- EAN: 8720855553170
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de Veelzijdige Vouwbare Hondenbadkuip, de ideale oplossing voor het eenvoudig en effectief verzorgen van uw harige vriend. Deze badkuip is ontworpen met het oog op gebruiksgemak en comfort, zowel voor uw huisdier als voor uzelf. Geen gedoe meer met het wassen van uw hond, deze badkuip maakt het proces soepel en moeiteloos.
Het opvouwbare ontwerp van deze badkuip bespaart kostbare ruimte wanneer hij niet in gebruik is. Na het baden vouwt u de kuip eenvoudig op, waardoor deze perfect is voor kleinere woonruimtes of voor onderweg. Of u nu thuis bent of op vakantie, deze badkuip is draagbaar en veelzijdig genoeg voor elk gebruik.
Een van de meest handige functies van deze badkuip is het geïntegreerde afvoergat. Hierdoor kunt u het gebruikte water snel en zonder gedoe afvoeren, wat het badproces voor zowel u als uw hond een stuk aangenamer maakt. U bespaart tijd en voorkomt rommel, zodat u meer kunt genieten van de momenten samen met uw huisdier.
Gemaakt van hoogwaardig en duurzaam materiaal, is deze hondenbadkuip bestand tegen intensief gebruik en slijtage. Dit betekent dat u jarenlang kunt genieten van deze praktische toevoeging aan uw verzorgingsroutine. De badkuip is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol in een moderne grijze kleur.
Met afmetingen van 60 x 38,5 x 28 cm, is de kuip ruim genoeg voor honden van verschillende groottes. Bezoek onze website en bestel vandaag nog deze multifunctionele vouwbare hondenbadkuip, en ervaar het gemak van een zorgeloze hondenverzorging!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Veelzijdige Vouwbare Hondenbadkuip - Ruimtebesparend en Draagbaar - Voorzien van Afvoergat - Duurzaam en Comfortabel - Geschikt voor Binnen- en Buitengebruik kopen voor de prijs van € 129,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Veelzijdige Vouwbare Hondenbadkuip - Ruimtebesparend en Draagbaar - Voorzien van Afvoergat - Duurzaam en Comfortabel - Geschikt voor Binnen- en Buitengebruik te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Veelzijdige Vouwbare Hondenbadkuip - Ruimtebesparend en Draagbaar - Voorzien van Afvoergat - Duurzaam en Comfortabel - Geschikt voor Binnen- en Buitengebruik bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,95 voor Veelzijdige Vouwbare Hondenbadkuip - Ruimtebesparend en Draagbaar - Voorzien van Afvoergat - Duurzaam en Comfortabel - Geschikt voor Binnen- en Buitengebruik is gemeten op 12-07-2025. De hoogste prijs was € 129,95 op 12-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | ShopHaven |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Diameter | 0 cm |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Kinderbad |
Algemene kenmerken
| Merk | ShopHaven |
| Materiaal | PVC |
| EAN | 8720855553170 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Product breedte | 38.50 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 38.50 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
EAN
| EAN | 8720855553170 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Veelzijdige Vouwbare Hondenbadkuip - Ruimtebesparend en Draagbaar - Voorzien van Afvoergat - Duurzaam en Comfortabel - Geschikt voor Binnen- en Buitengebruik aankoopt