Vakantielanden Kwartet - Voor onderweg - 36 kaarten
- EAN: 8714649013322
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 05:53:44 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Vakantielanden Kwartet - Voor onderweg - 36 kaarten kunnen kinderen en volwassenen genieten van een leuk denkspel in het Nederlands. Dit reisspel van 999 Games is geschikt voor 1 tot 4 spelers en heeft een speeltijd van ongeveer 15 minuten. Het is gemaakt van karton en heeft een gewicht van 0.10 kg, dus gemakkelijk mee te nemen op vakantie.
Het Vakantielanden Kwartet is geschikt voor jongens en meisjes vanaf 4 jaar en heeft een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar. Het spel kan onafhankelijk van internet worden gespeeld en vereist geen app voor volledige functionaliteit. De verpakking bevat 36 kaarten en heeft afmetingen van 3 mm bij 3 mm bij 3 mm.
Dit reisspel werd in 2020 uitgegeven en is ideaal voor kinderen en volwassenen die houden van een uitdagend denkspel. Met het Vakantielanden Kwartet kunnen spelers hun kennis over verschillende vakantielanden testen en plezier beleven, waar ze ook zijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vakantielanden Kwartet - Voor onderweg - 36 kaarten kopen voor de prijs van € 11,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vakantielanden Kwartet - Voor onderweg - 36 kaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vakantielanden Kwartet - Voor onderweg - 36 kaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,00 voor Vakantielanden Kwartet - Voor onderweg - 36 kaarten is gemeten op 04-05-2026. De hoogste prijs was € 11,00 op 04-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1x spel |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 322 |
| EAN | 8714649013322 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 3 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 3 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8714649013322 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vakantielanden Kwartet - Voor onderweg - 36 kaarten aankoopt