UNO Triple Play - Mattel Games - Kaartspel
- EAN: 0194735006960
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het immens populaire UNO Kaartspel is nu drie keer leuker met het UNO Triple Play spel! Met dit spel heb je supersnel speelplezier voor iedereen. Kinderen van klein tot groot en ook volwassenen, iedereen speelt graag UNO. Makkelijk om te leren, maar moeilijk om mee te stoppen. Een fantastisch spel voor een gezellig avondje met het hele gezin. En vergeet niet UNO te roepen als je nog één kaart over hebt!
Specificaties:
- Kleur: multicolor
- Materiaal: karton
- Geslacht: junior
- Speeltijd: 30 minuten
- Geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar
Belangrijkste eigenschappen van het spel UNO Triple Play:
- Verpakkingsgewicht: 0.85 kg
- Speeltijd: 30 minuut
- Spelsoort: Behendigheidspel
- Taal spel: Engels
- Verpakkingsinhoud: Inhoud: UNO Triple Play unit, 112 kaarten en spelregels.
- Aantal benodigde accu's/batterijen: 0
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je UNO Triple Play - Mattel Games - Kaartspel kopen voor de prijs van € 40,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om UNO Triple Play - Mattel Games - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat UNO Triple Play - Mattel Games - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,99 voor UNO Triple Play - Mattel Games - Kaartspel is gemeten op 27-01-2025. De hoogste prijs was € 63,00 op 21-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 37,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Mattel Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: UNO Triple Play unit, 112 kaarten en spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Mattel Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HCC21 |
| EAN | 0194735006960 |
| Editie | UNO Triple Play |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Games UNO Triple Play |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735006960 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je UNO Triple Play - Mattel Games - Kaartspel aankoopt