UNO Dragonball Z - Kaartspel Kinderen Volwassenen Cadeau Engels
- EAN: 0194735049851
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
UNO Dragonball Z is een geweldige variant van het populaire kaartspel UNO, nu met jouw favoriete karakters uit Dragonball Z! Ga de uitdaging aan om zo snel mogelijk al jouw kaarten uit te spelen door de bijpassende kaarten op de bovenste kaart van de stapel te leggen. Vergeet niet UNO te roepen zodra je nog maar één kaart over hebt, want dat maakt het spel extra spannend. Het spel is makkelijk om te leren, maar door de strategische elementen blijft het moeilijk om ermee te stoppen.
Dit kaartspel is geschikt voor kinderen en volwassenen en is een geweldig cadeau voor fans van Dragonball Z die ook van Engelstalige spellen houden. De set bevat 112 kaarten en een gebruiksaanwijzing, waardoor je eindeloos speelplezier zult hebben. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar en een maximaal aantal spelers van 10, is dit spel ideaal voor gezellige speelmomenten met vrienden en familie.
Het UNO Dragonball Z kaartspel is van het merk Mattel Games en heeft een unieke editie die perfect is voor fans van Dragonball Z. De spelkaarten zijn gemaakt van karton en hebben een verpakkingsgewicht van 0,00 kg. Met een speeltijd van ongeveer 30 minuten is het een ideaal spel om even tussendoor te spelen of voor een uitgebreide speelsessie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je UNO Dragonball Z - Kaartspel Kinderen Volwassenen Cadeau Engels kopen voor de prijs van € 18,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om UNO Dragonball Z - Kaartspel Kinderen Volwassenen Cadeau Engels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat UNO Dragonball Z - Kaartspel Kinderen Volwassenen Cadeau Engels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor UNO Dragonball Z - Kaartspel Kinderen Volwassenen Cadeau Engels is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 26,00 op 23-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 10,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Mattel Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Speelkaarten |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 112 kaarten en een gebruiksaanwijzing. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Mattel Games |
| EAN | 0194735049851 |
| Editie | UNO Dragonball Z |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | UNO Dragonball Z |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735049851 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je UNO Dragonball Z - Kaartspel Kinderen Volwassenen Cadeau Engels aankoopt