Unlock! Korte avonturen 2: Het Ontwaken v/d mummie
- EAN: 3558380111214
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 06:27:45 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vind de weg in het doolhof en ontwijk alle vallen om de vervloekte sarcofaag te vinden Verken locaties, gebruik machines in de app, los puzzels op en voltooi het avontuur voordat de tijd om is Met deze Korte Avonturen beleef je de spanning van Unlock in een kort, maar intens avontuur Het zijn volledige avonturen met een speelduur van 30 en 45 minuten, met drie verschillende niveaus, in een handige verpakking om overal mee naartoe te nemen. Unlock is een coöperatief kaartspel gebaseerd op escape rooms. Belangrijk: download de gratis UNLOCK app (machines, hints en oplossingen) om dit spel te kunnen spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Spelhuis
- Bij Top1Toys kun je Unlock! Korte avonturen 2: Het Ontwaken v/d mummie kopen voor de prijs van € 7,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Unlock! Korte avonturen 2: Het Ontwaken v/d mummie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Unlock! Korte avonturen 2: Het Ontwaken v/d mummie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,16 voor Unlock! Korte avonturen 2: Het Ontwaken v/d mummie is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 7,99 op 15-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,83. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Space Cowboys |
| EAN | 3558380111214 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 68 mm |
| Verpakking hoogte | 12 mm |
| Verpakking lengte | 114 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380111214 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Unlock! Korte avonturen 2: Het Ontwaken v/d mummie aankoopt