United Entertainment - Candy Grabber Snoepmachine XL - Arcade Grijpmachine spel inclusief muntjes, Met USB en geluidsknop
- EAN: 8717253960051
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal de gezellige sfeer van de kermis in huis met de Candy Grabber Snoepmachine XL van United Entertainment. Deze arcade grijpmachine zorgt voor eindeloos speelplezier terwijl je oefent op de ultieme techniek om het snoepje van jouw keuze te pakken. Doe een muntje in de machine, bedien de drie joysticks en laat de grijper jouw favoriete snoepje boven de opening los. Probeer het binnen een minuut te grijpen en geniet van het vrolijke melodietje zodra het muntje valt.
De Candy Grabber Snoepmachine werkt met een USB-kabel (inclusief) of op 3 D-batterijen (niet meegeleverd). In de verpakking vind je 24 plastic muntjes, maar je kunt ook echte munten gebruiken voor extra plezier. Met de geluidsknop kun je kiezen uit luid, zacht of uitgeschakeld geluid. De machine werkt het beste met licht verpakt snoep, dus zorg ervoor dat je wat lekkers bij de hand hebt.
De snoepmachine is gemaakt van hoogwaardig kunststof, heeft een afmeting van 32 x 21 x 15 cm en weegt 1400 gram. Het rode en grijze design geeft een leuke touch aan je interieur. De Candy Grabber wordt geleverd in een prachtige cadeauverpakking met afmetingen van 36 x 27 x 20,5 cm en een gewicht van 1770 gram. Met de XL-editie van deze populaire grijpmachine hoeft niemand zich te vervelen, jong of oud!
De Candy Grabber Snoepmachine XL is niet alleen een leuk spel voor thuis, maar ook een ideaal cadeau voor verjaardagen of feestdagen. Geniet van uren speelplezier, verbeter je hand-oog coördinatie en beleef de magie van de kermis in je eigen woonkamer. Bestel nu en maak van elke dag een feestje met deze fantastische arcade grijpmachine van United Entertainment!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je United Entertainment - Candy Grabber Snoepmachine XL - Arcade Grijpmachine spel inclusief muntjes, Met USB en geluidsknop kopen voor de prijs van € 35,80. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om United Entertainment - Candy Grabber Snoepmachine XL - Arcade Grijpmachine spel inclusief muntjes, Met USB en geluidsknop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat United Entertainment - Candy Grabber Snoepmachine XL - Arcade Grijpmachine spel inclusief muntjes, Met USB en geluidsknop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,59 voor United Entertainment - Candy Grabber Snoepmachine XL - Arcade Grijpmachine spel inclusief muntjes, Met USB en geluidsknop is gemeten op 26-03-2026. De hoogste prijs was € 49,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,36. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.80 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Candy Grabber Snoepmachine en USB kabel + muntjes |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | United Entertainment |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 00179 |
| EAN | 8717253960051 |
| Editie | XL |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE Marking | https://cdn.myonlinestore.eu/949ddcd4-6be1-11e9-a722-44a8421b9960/images/CE%202.png |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Motoriek |
| Maakt geluid | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 208 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8717253960051 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je United Entertainment - Candy Grabber Snoepmachine XL - Arcade Grijpmachine spel inclusief muntjes, Met USB en geluidsknop aankoopt