De eenhoorn, ook wel bekend als het majestueuze mythische wezen, is een fantastische toevoeging aan de speelgoedcollectie van zowel jongens als meisjes vanaf 18 jaar. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is dit speelgoed perfect voor volwassenen die van magie en fantasie houden.
De kleurenmix van de eenhoorn zorgt voor een kleurrijk en levendig speelervaring. De verpakking heeft een gewicht van 0 kg en afmetingen van 40 cm x 80 cm x 40 cm, wat het gemakkelijk te hanteren maakt.
De eenhoorn vereist geen verbinding met internet, apparaat, Bluetooth of betaalde diensten voor volledige functionaliteit. Bovendien is het compatibel met alle soorten personages en speelmethoden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Unicorn kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Unicorn te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Unicorn bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Unicorn is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,90 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,91. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Clementoni |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Kleurenmix |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | zoals vermeld in beschrijving |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 80 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
EAN
| EAN | 8005125351008 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Unicorn aankoopt