Ultimate Guard Ultimate Guard Sidewinder 100+ Xenoskin Harry Potter - Hermione Granger / Hermelien Griffel Card Boxes
- EAN: 4056133041706
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ultimate Guard Ultimate Guard Sidewinder 100+ Xenoskin Harry Potter - Hermione Granger / Hermelien Griffel Card Boxes kopen voor de prijs van € 31,31. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ultimate Guard Ultimate Guard Sidewinder 100+ Xenoskin Harry Potter - Hermione Granger / Hermelien Griffel Card Boxes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ultimate Guard Ultimate Guard Sidewinder 100+ Xenoskin Harry Potter - Hermione Granger / Hermelien Griffel Card Boxes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,31 voor Ultimate Guard Ultimate Guard Sidewinder 100+ Xenoskin Harry Potter - Hermione Granger / Hermelien Griffel Card Boxes is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 31,31 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Ultimate Guard |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Ultimate Guard |
| MPN (Manufacturer Part Number) | UGD011682 |
| EAN | 4056133041706 |
| Editie | Hermione Granger / Hermelien Griffel |
| Materiaal | Textiel |
Character
| Personage | Harry Potter |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | heo GmbH |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Sidewinder 100+ Xenoskin |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 9.8 cm |
| Verpakking hoogte | 8.5 cm |
| Verpakking lengte | 11.1 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4056133041706 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ultimate Guard Ultimate Guard Sidewinder 100+ Xenoskin Harry Potter - Hermione Granger / Hermelien Griffel Card Boxes aankoopt