Ultimate Guard Comic Bags Resealable Silver Size (100x) [UGD020003]
- EAN: 4260250071618
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ultimate Guard Comic Bags Resealable Silver Size (100x) [UGD020003] zijn hoogwaardige hersluitbare polypropyleen zakken die zorgen voor bescherming en veilige archivering van zilveren tijdperk strips. Met 100 zakken per verpakking, zijn deze zakken ontworpen om stripboeken tot 181 x 268 mm (7 1/8 x 10 1/2 inch) te beschermen en op te bergen. De zakken bieden de hoogst mogelijke helderheid, en zijn voorzien van een hersluitbare flapsluiting van 2 inch (5 cm) voor gemakkelijke toegang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ultimate Guard Comic Bags Resealable Silver Size (100x) [UGD020003] kopen voor de prijs van € 17,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ultimate Guard Comic Bags Resealable Silver Size (100x) [UGD020003] te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ultimate Guard Comic Bags Resealable Silver Size (100x) [UGD020003] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,20 voor Ultimate Guard Comic Bags Resealable Silver Size (100x) [UGD020003] is gemeten op 14-06-2025. De hoogste prijs was € 20,43 op 02-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,23. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Ultimate Guard |
|---|
Productinformatie
| Merk | Ultimate Guard |
| EAN | 4260250071618 |
| Materiaal | Polypropyleen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 196 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 497 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4260250071618 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ultimate Guard Comic Bags Resealable Silver Size (100x) [UGD020003] aankoopt