Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue
- EAN: 4260250078570
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue is een hoge kwaliteit 'playset' binder met de Xenoskin cover, ideaal voor het opbergen van Magic the Gathering of Pokemon kaarten. Deze binder bevat 20 pagina's en kan maar liefst 480 dubbel gesleevede kaarten bevatten.
Met een verpakkingsgewicht van slechts 0.01 kg, is dit product lichtgewicht en gemakkelijk te dragen. Het is geschikt voor spelsoorten zoals speelkaarten en strategische spellen. Het merk Ultimate Guard staat garant voor kwaliteit en het product is voorzien van het EAN-nummer 4260250078570.
De Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Het is een binder die zelfstandig niet met internet verbindt en geen app vereist voor volledige functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue kopen voor de prijs van € 31,93. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,93 voor Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 40,24 op 27-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,31. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Ultimate Guard |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Speelkaarten Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Ultimate Guard |
| EAN | 4260250078570 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 4260250078570 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ultimate Guard 12-Pocket QuadRow Portfolio XenoSkin Blue aankoopt