TY Squish a Boo Slush Husky van 20 cm is het perfecte knuffelvriendje voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder. Met zijn schattige blauwe kleur en fantasiedier-thema zal deze knuffel zeker de harten van vele kinderen veroveren. Gemaakt van hoogwaardig kunststof en voorzien van het CE-kwaliteitslabel, is deze knuffel niet alleen schattig, maar ook veilig om mee te spelen.
Dit interactieve knuffeldier maakt geen geluid en vereist geen app voor volledige functionaliteit, waardoor het een eenvoudig maar vermakelijk speelgoed is. Het slush husky personage is ook wasbaar, wat het onderhoud gemakkelijk maakt voor drukke ouders. Dankzij de compacte afmetingen van 23 cm breed en 19 cm hoog, is deze knuffel ook handig om overal mee naartoe te nemen.
TY Squish a Boo Slush Husky behoort tot de categorie Film & Series Merchandise en werd geïntroduceerd in maart 2021. Met zijn gewicht van 210 g en verpakkingsafmetingen van 257 mm x 83 mm x 279 mm, is dit knuffeldier ook een ideaal cadeau-optie. Met een EAN-code van 0008421392933 is deze schattige knuffel gemakkelijk te identificeren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je TY Squish a Boo Slush Husky 20 cm kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TY Squish a Boo Slush Husky 20 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat TY Squish a Boo Slush Husky 20 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor TY Squish a Boo Slush Husky 20 cm is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 16,34 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,35. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Maart |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Fantasiedier |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 23 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 279 mm |
| Verpakkingsgewicht | 210 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0008421392933 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TY Squish a Boo Slush Husky 20 cm aankoopt