Maak kennis met de TY Squish a Boo Fantasia Unicorn van 31 cm! Deze schattige en magische eenhoorn is het perfecte knuffelmaatje voor kinderen vanaf 4 jaar. Met zijn zachte pluche materiaal en kleurrijke roze uitstraling zal deze knuffel al snel het favoriete speelgoed worden van elk kind.
De TY Squish a Boo Fantasia Unicorn maakt geen geluid en heeft geen interactieve functies, waardoor het een rustgevende en veilige knuffel is. De eenhoorn heeft een afmeting van 31 x 31 cm en is wasbaar, zodat hij altijd schoon en fris blijft.
De verpakking van de knuffel heeft een breedte van 393 mm, een hoogte van 42 mm en een lengte van 407 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 560 g. Deze eenhoorn valt onder het kwaliteitslabel CE, wat betekent dat het voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen.
De TY Squish a Boo Fantasia Unicorn is ideaal voor alle kinderen die dol zijn op eenhoorns en zachte knuffels. Of het nu als cadeau is of gewoon als toevoeging aan de knuffelcollectie, deze eenhoorn zal zeker een lach op ieders gezicht toveren.
Bestel vandaag nog de TY Squish a Boo Fantasia Unicorn en breng wat magie in het leven van een speciaal kind. Neem afscheid van saaie knuffels en kies voor deze betoverende eenhoorn die gegarandeerd voor uren speelplezier zal zorgen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je TY Squish a Boo Fantasia Unicorn 31 cm kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TY Squish a Boo Fantasia Unicorn 31 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat TY Squish a Boo Fantasia Unicorn 31 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,95 voor TY Squish a Boo Fantasia Unicorn 31 cm is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 27-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Lorentzstraat 23 8606 JP Sneek |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | binnendienst@vandermeulen.com |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Juni |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Roze |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Eenhoorn |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen Sneek BV |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 31 cm |
| Product hoogte | 31 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 393 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 407 mm |
| Verpakkingsgewicht | 560 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0008421391875 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TY Squish a Boo Fantasia Unicorn 31 cm aankoopt