TY Squish a Boo Emma Cat 31 cm
- EAN: 0008421393626
- Categorie(n): Bijtspeelgoed
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:29:08 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
TY Squish a Boo Emma Cat 31 cm is een schattige en zachte knuffelkat die perfect is voor kinderen van alle leeftijden. Met haar kleurrijke ontwerp en pluche materiaal is ze ideaal om mee te knuffelen en te spelen.
Deze knuffelkat van het merk Ty heeft een CE-kwaliteitslabel, wat betekent dat hij voldoet aan de Europese veiligheidsnormen en -voorschriften. Hij is BPA-vrij en heeft een zichtbare CE-markering, waardoor je zeker weet dat je een veilig en kwalitatief product in handen hebt.
Emma Cat is geschikt voor kinderen vanaf 0 maanden tot wel 99 jaar oud. De afmetingen van de knuffel zijn 31 x 0 x 0 cm, terwijl de verpakking een breedte heeft van 31 cm, een hoogte van 23 cm en een lengte van 31 cm. In de verpakking vind je 1 stuk van deze schattige knuffelkat.
Van der Meulen BV is de verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU voor dit product, gevestigd op het adres Lorentzstraat 23, 8606 JP Sneek, Nederland. Voor vragen of opmerkingen kun je contact opnemen via het e-mailadres info@vandermeulen.com of telefonisch via 0515435635.
Deze knuffelkat van Ty is niet alleen een leuke knuffel, maar ook een lief cadeau voor elke gelegenheid. Met haar vrolijke uitstraling en zachte pluche vacht zal ze zeker de favoriete knuffel worden van elk kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je TY Squish a Boo Emma Cat 31 cm kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TY Squish a Boo Emma Cat 31 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat TY Squish a Boo Emma Cat 31 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor TY Squish a Boo Emma Cat 31 cm is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 30,82 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 17,83. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Ty |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Pluche |
Productinformatie
| Merk | Ty |
| EAN | 0008421393626 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Lorentzstraat 23, 8606 JP Sneek, Nederland |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@vandermeulen.com |
| Koelfunctie | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen BV |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0515435635 |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
EAN
| EAN | 0008421393626 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TY Squish a Boo Emma Cat 31 cm aankoopt