Maak kennis met de schattige Teeny Puffies van TY, in de vorm van Waddles de pinguïn en Brie de kerstmuis. De perfecte knuffelvriendjes voor jong en oud. Waddles is een zachte 10 cm grote bal met een zwart-witte kleur en een verjaardag op 11 mei. Hij landt altijd elegant op zijn benen, klaar om te knuffelen en te spelen. Brie, de kerstmuis, is even groot en zal elke knuffelliefhebber met zijn rode, groene en witte kleuren betoveren. Beide knuffels zijn gemaakt van pluche en zijde, waardoor ze heerlijk zacht aanvoelen. Een must-have voor elke knuffelverzameling!
De Teeny Puffies hebben verschillende specificaties die ze nog aantrekkelijker maken. Zo wordt een minimale leeftijd van 3 jaar aanbevolen, maar kunnen knuffelliefhebbers tot wel 99 jaar oud genieten van deze schattige vriendjes. Geen batterijen nodig, dus direct klaar voor gebruik. Bovendien zijn ze CE gemarkeerd en van hoge kwaliteit. Het knuffelthema van Brie is kerst, waardoor hij perfect is voor de feestdagen.
De Teeny Puffies zijn niet interactief en maken geen geluid, maar met hun knuffelfunctie zorgen ze voor urenlang knuffelplezier. Ze hebben geen speciale app of internetverbinding nodig en zijn dus direct speelklaar. Verzamel alle TY Beanie vriendjes, waaronder Waddles en Brie, voor een complete knuffelfamilie. Bestel deze schattige knuffels vandaag nog en geef ze een speciaal plekje in je hart!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Waddles Penguin & Christmas Mouse kopen voor de prijs van € 20,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Waddles Penguin & Christmas Mouse te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Waddles Penguin & Christmas Mouse bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Waddles Penguin & Christmas Mouse is gemeten op 26-04-2025. De hoogste prijs was € 32,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Kerst |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 65 mm |
| Product hoogte | 4.90 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 395 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.180 kg |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8720679637025 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Waddles Penguin & Christmas Mouse aankoopt