Maak kennis met de schattige TY Teeny Puffies knuffels in Halloween Pumpkin en Christmas Mouse uitvoering! Deze knuffels zijn perfect om jouw collectie compleet te maken. De Halloween Pumpkin knuffel genaamd Seeds is een vrolijke pompoenbal met een grote glimlach en helderblauwe sprankelende ogen. Seeds staat klaar voor een spookachtig leuke Halloween en wordt graag jouw knuffelvriendje. De Christmas Mouse knuffel genaamd Brie is een schattige kerstmuisbal die altijd op zijn pootjes terechtkomt. Deze knuffel is klaar om jouw hart te veroveren tijdens de feestdagen en kan niet wachten om samen met jou avonturen te beleven!
Met een aanbevolen minimale leeftijd van 3 jaar zijn deze TY Teeny Puffies knuffels geschikt voor kinderen van verschillende leeftijden. Beide knuffels hebben een productbreedte van 65mm, een producthoogte van 49mm en een productdiepte van 109mm. De knuffels zijn gemaakt van zacht pluche en zijde, waardoor ze heerlijk zijn om mee te knuffelen. De kleuren van de knuffels passen perfect bij het thema van Halloween en Kerstmis, waardoor ze extra leuk zijn om cadeau te geven of zelf te houden!
Met de CE-markering weet je zeker dat deze knuffels voldoen aan alle Europese veiligheidsnormen. Ze zijn niet interactief of voorzien van geluidsfuncties, waardoor ze ideaal zijn als knuffelvriendjes voor rustige speelmomenten. De knuffels zijn niet wasbaar en hebben geen batterijen nodig. Geef jezelf of een geliefde het perfecte cadeau met deze schattige TY Teeny Puffies knuffels in Halloween Pumpkin en Christmas Mouse uitvoering!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Halloween Pumpkin & Christmas Mouse kopen voor de prijs van € 20,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Halloween Pumpkin & Christmas Mouse te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Halloween Pumpkin & Christmas Mouse bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Halloween Pumpkin & Christmas Mouse is gemeten op 05-05-2025. De hoogste prijs was € 33,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 65 mm |
| Product hoogte | 4.90 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 395 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.180 kg |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8720679637834 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Teeny Puffies - Halloween Pumpkin & Christmas Mouse aankoopt