Lainey Leopard en Blitz Unicorn zijn beiden schattige TY Beanie Buddy knuffels van 24 cm groot. Lainey is een groen, roze en wit luipaard met kraalogen, terwijl Blitz een regenboog eenhoorn is met grote, ronde kraalogen. Deze zachte knuffels zijn perfect om mee te knuffelen en zullen al snel je nieuwe favoriete vriendjes worden.
Beide knuffels zijn ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar oud en hebben het CE-kwaliteitslabel. Ze zijn gemaakt van pluche materiaal en zijn van uitstekende kwaliteit. Lainey is jarig op 9 juli, terwijl Blitz jarig is op 12 januari. Verzamel alle TY Beanie vriendjes en breid je knuffelcollectie uit met deze schattige knuffels.
De verpakking van Lainey Leopard heeft een breedte van 125 mm, hoogte van 270 mm en diepte van 135 mm. De verpakking van Blitz Unicorn heeft een breedte van 120 mm, hoogte van 244 mm en diepte van 205 mm. De verpakkingsgewicht van beide knuffels is 0.180 kg. Deze knuffels zijn niet interactief en maken geen geluid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Lainey Leopard & Blitz Unicorn kopen voor de prijs van € 33,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Lainey Leopard & Blitz Unicorn te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Lainey Leopard & Blitz Unicorn in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Lainey Leopard & Blitz Unicorn bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,95 voor Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Lainey Leopard & Blitz Unicorn is gemeten op 15-03-2025. De hoogste prijs was € 53,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 125 mm |
| Product hoogte | 27 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 390 mm |
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 510 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.180 kg |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8720679633300 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Lainey Leopard & Blitz Unicorn aankoopt