Maak kennis met Helena de husky en Cassidy de kat, twee schattige knuffelvriendjes die klaar staan om jouw hart te veroveren. Deze zachte pluche knuffeldiertjes hebben grote, ronde kraalogen waarmee ze je aankijken en meteen genegenheid opwekken. Helena en Cassidy zijn elk 24 cm groot en zijn perfect om mee te knuffelen en te spelen.
Helena, de husky, is jarig op 29 mei en heeft een mooie bruin en roze vacht. Haar zachte pluche en zijdeachtige materialen maken haar heerlijk om vast te houden. Cassidy, de kat, viert haar verjaardag op 12 januari en heeft een prachtige paarse vacht. Net als Helena is ze gemaakt van hoogwaardige pluche en zijde, wat haar extra knuffelbaar maakt.
Deze TY Beanie Buddy knuffels zijn niet alleen lief en zacht, maar ook geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Met hun CE-markering ben je verzekerd van de kwaliteit en veiligheid van deze knuffelvriendjes. Bovendien zijn Helena en Cassidy perfect om te verzamelen. Begin jouw Beanie collectie vandaag nog!
Met Helena en Cassidy til je het knuffelen naar een hoger niveau. Deze pluizige vriendjes zijn ideaal om elk kind te vergezellen bij het spelen, slapen of gewoon gezelschap te houden. Voeg wat vrolijkheid toe aan het leven van je kind met deze schattige TY Beanie Buddy knuffels.
Laat Helena de husky en Cassidy de kat een glimlach toveren op het gezicht van jouw kind. Met hun levendige kleuren en vriendelijke uitstraling zijn ze niet alleen knuffelbaar, maar ook perfect om cadeau te geven aan een speciaal iemand. Maak vandaag nog kennis met deze lieve knuffelvriendjes!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Helena Husky & Cassidy Cat kopen voor de prijs van € 33,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Helena Husky & Cassidy Cat te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Helena Husky & Cassidy Cat bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,95 voor Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Helena Husky & Cassidy Cat is gemeten op 21-04-2025. De hoogste prijs was € 53,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 92 mm |
| Product hoogte | 14.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 345 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.180 kg |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8720679630323 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Beanie Buddy - Helena Husky & Cassidy Cat aankoopt