Ty Knuffel Beanie Boos Ramsey Lion is een schattige knuffel van 15 cm groot. Deze pluche knuffel is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder. Met zijn beige, gouden en witte kleuren is Ramsey de leeuw een opvallende toevoeging aan elke knuffelverzameling. Het materiaal van de knuffel is zacht pluche, waardoor hij heerlijk is om mee te knuffelen.
Deze Ty knuffel heeft geen interactieve of geluidsfuncties, waardoor hij ideaal is voor kinderen die op zoek zijn naar een klassieke en knuffelbare vriend. Ramsey Lion heeft een CE-kwaliteitslabel, wat betekent dat de knuffel voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen.
Hoewel de knuffel niet geschikt is voor het verbinden met internet of het gebruik van apps, is hij wel wasbaar. De afmetingen van de knuffel zijn 90 mm breed en 16,50 cm hoog. De verpakking heeft een breedte van 114 mm, een hoogte van 78 mm en een lengte van 201 mm, met een gewicht van 88 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty - Knuffel - Beanie Boos - Ramsey Lion - 15cm kopen voor de prijs van € 14,04. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Beanie Boos - Ramsey Lion - 15cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Beanie Boos - Ramsey Lion - 15cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Ty - Knuffel - Beanie Boos - Ramsey Lion - 15cm is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 18,17 op 29-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,18. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Beige Goud Wit |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Leeuw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 90 mm |
| Product hoogte | 16.50 cm |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 201 mm |
| Verpakkingsgewicht | 88 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0008421362523 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Beanie Boos - Ramsey Lion - 15cm aankoopt