Maak kennis met Pixy Unicorn, de schattige knuffel uit de Ty Beanie Boos-collectie! Met een hoogte van 15 cm is deze pluche eenhoorn perfect om overal mee naartoe te nemen. Het zachte pluche materiaal zorgt voor een heerlijk knuffelgevoel en de vrolijke kleuren in roze en geel maken Pixy Unicorn tot een ware eyecatcher.
Deze knuffel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder. De CE-markering op het product geeft aan dat het voldoet aan alle Europese veiligheidsvoorschriften. Pixy Unicorn is wasbaar, waardoor je hem eenvoudig kunt schoonmaken en fris kunt houden. Daarnaast is deze knuffel ideaal voor kinderen die dol zijn op eenhoorns en speelgoed met een magisch thema.
Met de introductie in december 2021 is Pixy Unicorn een relatief nieuw lid van de Ty Beanie Boos-familie. Het product wordt geleverd in een verpakking met een breedte van 160 mm, een hoogte van 60 mm en een lengte van 60 mm. De verpakkingsinhoud weegt in totaal 90 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland
- Bij Dreamland kun je Ty - Knuffel - Beanie Boos - Pixy Unicorn - 15cm kopen voor de prijs van € 7,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Beanie Boos - Pixy Unicorn - 15cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Beanie Boos - Pixy Unicorn - 15cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Ty - Knuffel - Beanie Boos - Pixy Unicorn - 15cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,95 op 26-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | 07/08/2018 |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Roze, Geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Eenhoorn |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 85 mm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
| Verpakkingsgewicht | 90 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0008421368525 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Beanie Boos - Pixy Unicorn - 15cm aankoopt