Percy, de schattige uil uit de TY Beanie Boo's collectie, is op zoek naar een nieuw vriendje om mee te knuffelen. Met zijn kraalogen en zachte pluche vacht van zijde is deze 15 cm grote knuffel perfect om overal mee naartoe te nemen. Percy is jarig op 24 mei en staat te popelen om samen nieuwe avonturen te beleven.
Daarnaast hebben we ook Phoenix, de betoverende vos uit dezelfde Beanie Boo's serie. Met zijn kraalogen en pluizige vacht is Phoenix ook 15 cm groot en klaar om jouw knuffelvriendje te worden. Hij is jarig op 18 september en brengt warmte en charme in je leven, zelfs met zijn grote oren uit de woestijn.
Beide knuffels zijn geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder. Met een CE-markering weet je zeker dat deze knuffels voldoen aan de Europese veiligheidsnormen. Ze zijn gemaakt van hoogwaardig pluche materiaal en zijn van uitstekende kwaliteit. Perfect als cadeau voor elke gelegenheid!
Verzamel alle TY Beanie Boo's vriendjes en laat Percy de uil en Phoenix de vos deel uitmaken van jouw knuffelverzameling. De aanbevolen maximale leeftijd om te genieten van deze knuffels is 99 jaar, dus plezier voor jong en oud gegarandeerd. Breng wat magie in je leven met deze lieve knuffels!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Percy Owl & Phoenix Fox kopen voor de prijs van € 23,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Percy Owl & Phoenix Fox te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Percy Owl & Phoenix Fox bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,95 voor Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Percy Owl & Phoenix Fox is gemeten op 26-04-2025. De hoogste prijs was € 37,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 82 mm |
| Product hoogte | 14.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 392 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.180 kg |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8720679613029 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Percy Owl & Phoenix Fox aankoopt